Traja chalani, tri sny, jeden cieľ

Traja chalani

Každý z nás je iný a predsa sme našli niečo, čo nás spojilo. Spojil nás záujem o drevo, o surovinu, pri ktorej je už len na fantázii každého z nás ako ju využije. Všetci traja sme od malička mali veľmi blízko k drevu a k práci s ním či už to bolo modelovanie z dreva alebo číre pozorovanie elegancie tohto materiálu.

Tri sny

Spojila nás aj naša spoločná životná filozofia, ktorá je hlavne o tom v živote preraziť a neostať stáť na jednom mieste. Človek by sa mal celý život posúvať ďalej, tvoriť nové veci a týmito vecami zlepšovať svet. Dlho sme premýšľali, ako spojiť našu životnú filozofiu a lásku k drevu. Po dlhých rozhovoroch jeden z nás prišiel s návrhom vyrábať drevené motýliky. Okamžite sme sa toho chytili a začali sme tvoriť, aj keď to nebola vôbec jednoduchá cesta. Život nám hodil pod nohy niekoľko polien, ktoré sme museli prekonať, ale myslíme si, že úspešne. Tak sme sa dostali od myšlienky k dielu, k dielu, ktoré vám teraz ponúkame, k dielu, do ktorého sme každý vložili kúsok z našej kreativity a filozofie.

Jeden cieľ

Našim spoločným cieľom je hlavne priniesť vám produkt, s čo najväčšou kvalitou. Kvalita a spokojnosť zákazníka je naša hlavná priorita. Drevo, ktoré používame vždy kontrolujeme predtým, než sa z neho začne vyrábať. Toto drevo je zároveň výber toho najlepšieho, čo na Slovensku môžeš kúpiť. Pri výbere látky dohliadame na to, aby látka na dotyk bola čo najjemnejšia, na oko ladiaca a kvalitou splňovala, čo najvyšší štandard. Na všetku výrobu od vyrezávania, cez šitie až po detailné dopracovávanie a balenie, ktoré prebieha v našej dielni je dohliadané s maximálnou opatrnosťou a precíznosťou, aby sa do tvojich rúk dostal produkt, ktorý rád ukážeš ostatným.

Mladý Startup

Pojem, s ktorým sa v dnešnej dobe stretneš veľmi často. Startup je presne ten pojem, ktorý momentálne vystihuje aj nás. Sme ešte len na začiatku našej cesty priniesť vám kúsok umeleckého diela. Naša stránka, ktorú sme si mimochodom „nakódili" sami zatiaľ nespĺňa tvoje najvyššie očakávania, to chápeme. Na druhú stranu sa snažíme, byť čo najlepším a stále sa zlepšovať a na to, možno sa budeš diviť, potrebujeme práve teba.

Podpor nás

Sme radi, že si sa dostal až sem. Možno si tu len tak zo zvedavosti a možno by si nás rád podporil. Ako na to ?

  • Podpor nás kúpou nášho motýlika
  • Podpor nás kladnou recenziou, zdieľaním alebo likeom na našom Facebooku.
  • Podpor nás tým, že povieš o nás tvojim priateľom

Každá tvoja podpora sa veľmi cení a mi ti garantujeme, že budeme lepší ako sme boli včera.

Pokiaľ sa ti vážne páči idea našej práce, môžeš nás podporiť aj finančným darom. Umožníš nám tým lepšie financovať náš projekt a byť ešte lepšími, spoľahlivejšími a kvalitnejšími.

Naše bankové spojenie:

Banka: Československá obchodná banka, a.s.
Číslo účtu: 4022767825/7500
IBAN: SK12 7500 0000 004022767825
SWIFT: CEKOSKBX

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info